Математика - Национално Класиране за 12 клас от състезания 2014 - 2015 г.

4 клас   |   5 клас   |   6 клас   |   7 клас   |   8 клас   |   9 клас   |   10 клас   |   11 клас   |   12 клас  

Към всички класации за 2014 - 2015 година

Класации от предишни години


Към 10 Април 2020 г., националните класации от състезания по математика на AlekDimitrov.com за настоящата година съдържат резултати на повече от 6500 ученика от България!
Класирането е сортирано по Рейтинг 2 - Рейтинг само от следните състезания - ЕМТ, ЗМС, ПМС, Олимпиада по математика - Национален кръг - За да сортирате по друг параметър, кликнете на него.
Вижте обяснения на колоните в класацията по математика 
Моля, имайте предвид, че рейтингът не е калкулиран на базата на официално подадени данни.

N - Име  Град Училище Р 1 Р 2 ЕМТ ЗМС ПМС Оли нац Оли обл ЧХ Сала ЕК
101 - Виктория Чавдарова Уручева Смолян ГПЧЕ Иван Вазов 7,09 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 96 56,7 0 0,00 0 0,0
102 - Деян Недялков Делчев Хасково ПГДС Цар Иван Асен ІІ 7,02 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 95 56,1 0 0,00 0 0,0
103 - Боян Жеков Василев Варна МГ Петър Берон 6,94 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 94 55,6 0 0,00 0 0,0
104 - Росен Илиев Илиев Русе МГ Баба Тонка 6,94 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 94 55,6 0 0,00 0 0,0
105 - Ирина Асенова Карадимова Пловдив ОМГ Кирил Попов 6,94 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 94 55,6 0 0,00 0 0,0
106 - Атанас Христов Христов Русе МГ Баба Тонка 6,87 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 93 55,0 0 0,00 0 0,0
107 - Виктория Недкова Недева Добрич ЧПГ Л. да Винчи 6,80 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 92 54,4 0 0,00 0 0,0
108 - Димитър Венков Митев Хасково ПГДС Цар Иван Асен ІІ 6,73 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 91 53,8 0 0,00 0 0,0
109 - Теодора Любомирова Димитрова Русе МГ Баба Тонка 6,73 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 91 53,8 0 0,00 0 0,0
110 - Петър Свиленов Киряков Русе МГ Баба Тонка 6,65 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 90 53,2 0 0,00 0 0,0
111 - Добромир Иванов Палушев Сливен ГПЗЕ Захари Стоянов 6,43 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 87 51,5 0 0,00 0 0,0
112 - Мерхат Танеров Велиев Русе МГ Баба Тонка 6,36 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 86 50,9 0 0,00 0 0,0
113 - Божидар Миленов Мицов Русе МГ Баба Тонка 6,36 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 86 50,9 0 0,00 0 0,0
114 - Йордан Веселинов Господинов Варна МГ Петър Берон 6,29 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 85 50,3 0 0,00 0 0,0
115 - Адриан Петков Петков Русе МГ Баба Тонка 6,21 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 84 49,7 0 0,00 0 0,0
116 - Юлиян Георгиев Георгиев Русе МГ Баба Тонка 6,14 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 83 49,1 0 0,00 0 0,0
117 - Дилян Драгомиров Иванов Варна МГ Петър Берон 6,07 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 82 48,5 0 0,00 0 0,0
118 - Найден Марчев Паунов Бургас ПМГЕЕ - Бургас 5,70 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 77 45,6 0 0,00 0 0,0
119 - Ахмед Юксел Ахмед Хасково ПГДС Цар Иван Асен ІІ 5,63 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 76 45,0 0 0,00 0 0,0
120 - Марко Илчев Марков Бяла Слатина СОУ Васил Левски 4,97 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 67 39,8 0 0,00 0 0,0
121 - Десислава Божидарова Илиева Монтана ПМГ К. Охридски 4,75 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 64 38,0 0 0,00 0 0,0
122 - Александър Антонов Делчев  Хасково ГПЧЕ 3,95 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 53 31,6 0 0,00 0 0,0
123 - Боян Ванков Пашов Варна МГ Петър Берон 3,87 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 52 31,0 0 0,00 0 0,0
124 - Ангел Кръстев Лазов Пазарджик МГ К. Величков 3,50 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 6 28,00 0 0,0
125 - Андрей Лъчезаров Лалев В. Търново ПМГ Васил Друмев 3,36 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 1 6,9 0 0,0 4 20,00 0 0,0
126 - Цветослав Петров Кръстев Монтана ПМГ К. Охридски 3,29 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 44 26,3 0 0,00 0 0,0
127 - Ердоан Хаджиюсеин Кърджали СОУ П. Р. Славейков 2,50 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 4 20,00 0 0,0
128 - Мирослав Емилов Ангелов Кърджали СОУ П. Р. Славейков 2,50 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 4 20,00 0 0,0
129 - Владимир Емилов Маринов Козлодуй СОУ К и М 2,50 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 4 20,00 0 0,0
130 - Димитър Шопов Гоце Делчев ПМГ Яне Сандански 2,00 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 3 16,00 0 0,0
131 - Фатме  Джугдан с. Брезница СОУ К и М 1,50 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 2 12,00 0 0,0
132 - Мелиз Лютви Мустафа Кърджали СОУ П. Р. Славейков 1,50 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 2 12,00 0 0,0
133 - Георги Овчаров Гоце Делчев ПМГ Яне Сандански 1,50 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 2 12,00 0 0,0
134 - Нели Недялкова Русева Шумен ГПЧЕ 1,50 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 2 12,00 0 0,0
135 - Станимир Станимиров Богоев Димитровград ЕГ Иван Богоров 1,50 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 2 12,00 0 0,0
136 - Иса Сакали  с. Брезница СОУ К и М 1,00 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 1 8,00 0 0,0
137 - Кенан Бабеч с. Брезница СОУ К и М 1,00 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 1 8,00 0 0,0
138 - Павел Красимиров Коев Русе МГ Баба Тонка 0,80 0,00 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 10 6,4 0 0,00 0 0,0
 | Страница 2 от 2

Обяснения на колоните в класацията по математика

Р 1 - Общ рейтинг от всички включени в класацията състезания;
Р 2 за 7 и 8 клас - Сбор на точките, получени на ЗМС, ПМС и Олимпиада по математика - Национален кръг.
Р 2 за 9, 10, 11 и 12 клас - Рейтинг само от следните състезания - ЕМТ, ЗМС, ПМС, Олимпиада по математика - Национален кръг.
Колони на състезания - във всяка колона виждате по две числа - едното показва точките, които дадения ученик е изкарал на съответното състезание, а второто (в зелен цвят) показва рейтинга му от това състезание, спрямо най-добрия резултат от него.
ЕМТ - Есенен Математически Турнир
ЗМС - Зимни Математически Състезания
ПМС - Пролетни Математически Състезания
Оли нац - Национален кръг на Олимпиада по Математика
Оли обл - Областен кръг на Олимпиада по Математика
ЧХ - Математически турнир Черноризец Храбър
Сала - Състезание по математика Иван Салабашев
ЕК - Европейско Кенгуру
Имената на ученици с рейтинг, по-висок от 90% от всички проведени до момента състезания са оцветени в червено.


Facebook
Facebook
RSS
RSS